فرهنگ و هنر - آگوست 11, 2020

دبیر نخستین دوره جشنواره «کتابخوان و رسانه» منصوب شد

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مهدی توکلیان را به عنوان دبیر نخستین دوره جشنواره «کتابخوان و رسانه» منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد کتابخانه های عمومی ، علی رضا مختارپور دبیرکل بنیاد کتابخانه های عمومی به مناسبت روز خبرنگار ، با هدف ایجاد نسلی جدید و فعال در زمینه رسانه ، فرهنگ و هم افزایی با رسانه ها ، با هدایت مهدی توکلیان ، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل. عموم مردم کشور را به عنوان دبیر اولین نسخه جشنواره “خواننده کتاب و رسانه” منصوب کردند.

مختاربور در متن حکم انتصاب با اشاره به افزایش فعالیت کتابخانه های عمومی در سال های اخیر اظهار داشت: با توجه به علاقه فعالان رسانه های ایرانی اسلامی به عملکرد و دانش فضا و فعالیت کتابخانه های مختلف عمومی و توسعه همکاری با کتابخانه های عمومی با انتصاب مطبوعات ، خبرگزاری ها و شبکه های رادیویی و تلویزیونی ملی و منطقه ای و ضمن تقدیر از زحمات فعالان رسانه و با توجه به سابقه ارزشمند شما در زمینه رسانه و ارتباطات ، متولی نخستین دوره جشنواره “خواننده و رسانه” بنیاد کتابخانه های عمومی. شما می خواهید

مهدی توکلیان مدیرکل روابط عمومی بنیاد کتابخانه است و پیش از این سمتهایی را به عنوان مشاور فرهنگی پژوهشگاه فرهنگ ، هنر و ارتباطات ، معاون مدیر ارتباطات و رسانه ها در شبکه جهانی وب ، روزنامه نگاری و تبلیغات و معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بر عهده داشته است. مصلحت نظام و مدیر موزه هنرهای دینی امام علی (علیه السلام) فعال است و همچنین در زمینه روزنامه نگاری نیز سابقه ای دارد.