حقوق بشر - آوریل 26, 2020

دعوت پویش “گوشیتو نیمکت کن ” برای کمک به دانش آموزان محروم

مرکز نوآوری دانش‌آموزی مارلیک و موسسه مردم‌نهاد آوای امیدیار گیل باهدف کمک به تعدادی از دانش‌آموزان مستعد اما نیازمند که پیش‌ازاین شناسایی‌شده‌اند، پویش اهدا یا امانت گوشی‌ و تبلت‌های هوشمند را در گیلان آغاز کرده است.

این دانش آموزان با استعداد از اسفند ۹۸ رنج می برند ، هنگامی که ویروس کرونا مدارس را در ایران و در سراسر جهان بست ، جایی که آینده تحصیلی آنها در رمز و راز است.

برنامه آموزش و آموزش “شاد” برای کمک به دانش آموزان در ايران

تعدادی از معلمان از همان اسفندماه آموزش‌های را به‌صورت آنلاین آغاز کردند، از طريق برنامه آموزش و آموزش “شاد”، و که حدود 8 میلیون دانش آموز از 15 میلیون نفر قادر به دسترسی به برنامه های مختلف یادگیری از طریق اینترنت در دو ماه گذشته بوده است. پس از رونمایی از برنامه آموزش و آموزش “شاد” ، حدود 8 میلیون دانش آموز موفق شدند تا ۳۰ فرودین ماه آن را نصب کنند.

طبق آماری که منتشر شد ، جمعیتی حدود 3 میلیون نفر یا بیشتر به دلیل فقر مالی یا عدم پوشش اینترنت قادر به استفاده از آموزش آنلاین نخواهند بود.

مرکز نوآوری دانش‌آموزی مارلیک و موسسه مردم‌نهاد آوای امیدیار گیل باهدف کمک به تعدادی از دانش‌آموزان مستعد اما نیازمند که پیش‌ازاین شناسایی‌شده‌اند

به همین دلیل مرکز نوآوری دانش‌آموزی مارلیک و موسسه مردم‌نهاد آوای امیدیار گیل باهدف کمک به تعدادی از دانش‌آموزان مستعد اما نیازمند که پیش‌ازاین شناسایی‌شده‌اند، پویش اهدا یا امانت گوشی‌ و تبلت‌های هوشمند را در گیلان آغاز کرده است.

دانش‌آموزان محروم شناسایی شده برای اهدای این لوازم کمک‌آموزشی بر اساس شاخصه هایی چون پایه تحصیلی،کیفیت نمرات در طول سال یا سال‌های گذشته، تعداد دانش‌آموز در هر خانواده انتخاب می‌شوند.

برای اطلاعات بیشتر و چگونگی ارسال کمک‌هایتان می‌توانید با این شماره‌ها تماس بگیرید:
۰۹۰۵۵۶۰۹۷۰۱ – ۰۱۳-۳۴۹۴۶
http://nimkatkon.ir